Akce

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Zveme Vás na tradiční den otevřených dveří a zároveň oslavu deseti let působení Centra Nových Sportů. V tento den si budete moct zdarma vyzkoušet různé druhy skupinových lekcí, poradit se s trenéry ohledně cvičení v posilovně, zkonzultovat stravovací plány, vyzkoušet různé procedury za zvýhodněné ceny a mnohem víc. Pro více informací sledujte naše facebookové stránky a instagram, kde postupně budeme odhalovat více informací. Těšíme se na všechny nové tváře!    

Zjistit více

DODATEČNÉ INFORMACE K LEKCÍM PRO DĚTI

- Kurz probíhá po dobu jednoho čtvrtletí (od 18/19.9. do 11./12.12.2019), obsahuje 12 lekcí + 1 náhradní lekci (18./.19.2019)
- Cena kurzu činí 1.200 Kč, platbu je nutné provést nejpozději před zahájením první lekce v hotovosti na recepci Centra nových sportů
- Kapacita jedné lekce je 10-12 dětí ve věku od 4 do 8 let, doba jedné lekce je 60 minut.   !!! ZÁVAZNĚ, PROSÍM, DODRŽUJTE VÁMI PŘEDEM ZVOLENÝ DEN A DRUH CVIČENÍ !!! ZAČÍNÁME 18.9.2019! TĚŠÍME SE ❤.

Zjistit více

!NOVINKA! CVIČENÍ PRO DĚTI

Pojďte spolu s námi zlepšit sebevědomí, psychomotoriku a obratnost Vašich dětí! Pohyb je důležitý a prospěšný, proto pro Vás od září Centrum Nových Sportů otevře cvičení pro děti ve věku od 4 do 8 let. Pro Vaše ratolesti si budete moci vybrat mezi koordinačně-všestranným cvičením, které rozvine celkovou hybnost, rychlost a všestrannost Vašeho dítěte a zvětší zásobárnu pohybů pomáhající překonat nečekané situace během života, a mezi gymnastickým cvičením rozvíjejícím flexibilitu, rovnováhu, orientaci a řečové schopnosti dětí. Oba pohybové kroužky budou probíhat v pololetních blocích. V září pro Vás připravujeme ukázkové lekce, kdy se můžete s dětmi přijít podívat a vše vyzkoušet.

Zjistit více