Ceník

Upřímně klientům nejraději nabízíme roční členství, která jsou naším primárním přáním a vedou k oboustranné spokojenosti. Díky nim můžeme snadněji plánovat budoucnost, rozšiřovat své služby k ještě větší spokojenosti našich klientů. Na oplátku za roční důvěru nabízíme opravdu nejlevnější fitness členství s bohatou nabídku.

KOMPLEXNÍ VIP ČLENSTVÍ

Za pouhých 699 Kč měsíčně můžete neomezeně využívat posilovnu, navštěvovat skupinové lekce, cvičit s přístroji jako Vacushape/Power plate, cvičit v ladies/ crossfit/box zóně a mít 50% slevu na wellness a solária. Společně s členstvím získáte členskou kartu, přístup do interního systému s možností rezervací až na 4 týdny dopředu a možnost si 1x za rok členství prodloužit až o 2 týdny.

FITNESS VIP ČLENSTVÍ

Za pouhých 399 Kč měsíčně můžete neomezeně využívat posilovnu, cvičit v ladies/ crossfit /box zóně a taktéž mít 50% slevu na wellness a solária. Stejně tak jako s VIP komplexním členstvím, i s Fitness VIP členstvím získáte členskou kartu, přístup do interního systému a možnost prodloužení členství až o 2 týdny. Na ročních členstvích však nebazírujeme, nabízíme i jednotlivé jednorázové vstupy a permanentky do fitness centra. Na zbytek cen se můžete podívat zde v přehledu.

NAŠE CENY