Fitness

V rámci CNS FITNESS nabízíme jak individuální, tak skupinová cvičení. Věnujeme se i cvičení pro seniory a nezapomínáme ani na maminky, které potřebujou pohlídat své ratolesti. Náš zkušený tým Vám poradí i v oblastí výživy.

Individuální cvičení

Pro ty, kteří chtějí při cvičení osobní dohled trenéra, kteří mají nepravidelnou pracovní dobu anebo prostě nechtějí navštěvovat skupinové lekce, nabízíme možnost individuálního cvičení.
Rádi Vám předáme kontakt na naše ověřené trenéry.

Skupinové cvičení na míru, pronájem prostor

Organizacím, firmám, zájmovým či profesním skupinám nabízíme možnost sestavit na míru a časově přizpůsobit lekce v rámci naší běžné nabídky služeb.
Dále nabízíme i možnost pronájmu prostor, všem organizací, firmám nebo soukromým subjektům. Rádi také pomůžeme s naplánováním sportovních aktivit, např. na skupinový team building.

Cvičení pro seniory

Senioři ve věku nad 60 let mají v našem Centru Nových Sportů na všechna cvičení 20% slevu. Nad rámec cvičebních kurzů nabízíme speciální cvičení programy pro seniory, kteří si chtějí udržet přiměřenou fyzickou kondici a životní vitalitu. Pro pestrost cvičení seniorů se používají různé cvičební pomůcky jako např. míče, posilovací gumy, protahovací pásky, a dokonce i TRX.
Lekce jsou vždy 2x v týdnu. Viz vždy podle aktuálního rozvrhu.

Výživové poradenství

V našem Centru nabízíme i možnost výživového poradenství. Rádi Vám zprostředkujeme kontakty na naše výživové poradce. Nabízíme individuální konzultace ohledně stravy, sestavíme vám stravovací a cvičební program přímo na míru.