O nás

V této sekci se Vám budeme snažit přiblížit, jak jsme se k celé myšlence Centra Nových sportů dostali a něco málo z naší historie a současnosti.

Historie

Nápad přivést nové sporty do Hradce Králové a odlišit tak sektor klasické posilovny od nových sportů, jenž jsou skupinové a mají tak zcela jiné nároky na trenéry, interiér a vybavení tělocvičny se zrodil v roce 2009. Objevili jsme novinku H.E.A.T. program, kterou považujeme za přelomovou v oblasti fitness. Začali jsme pak k H.E.A.T. programu hledat další hodné doplňkové skupinové sporty. Navštívili jsme prestižní veletrhy, nabírali inspiraci v posilovnách, studiích i centrech, jak u nás, tak v zahraničí. Našli jsme spousty úžasných inspirativních příkladů a témat, které jsme pak probírali z funkční stránky a ze strany našich budoucích návštěvníků. Po tom, co jsme si jednotlivé sporty vyzkoušeli na vlastní kůži a podrobili zkoušce také trenéry z našeho tzv. zdravého jádra, jsme začali brát tuto myšlenku vážně a budování Centra nových sportů již nic nebránilo.

Současnost

Dnes se v našem Centru nových sportů nabízíme v moderních podmínkách na ploše okolo 1 500 m2 sedm dní v týdnu více jak dvacítku druhů skupinových sportů, kterou stále doplňujeme novými trendy z oblasti fitness. Po cvičení u nás navíc můžete navštívit relaxační centrum s infrasaunou a soláriem odpovídajícím nejpřísnějším zdravotnickým normám EU.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Tým CNS.

Video

Jak vidíte na videu, takhle nějak u nás probíhá každý den :-).