O nás

V této sekci se Vám budeme snažit přiblížit, jak jsme se k celé myšlence Centra Nových sportů dostali a něco málo z naší historie a současnosti.

Historie

Nápad přivést nové sporty do Hradce Králové a odlišit tak sektor klasické posilovny od nových sportů, jenž jsou skupinové a mají tak zcela jiné nároky na trenéry, interiér a vybavení tělocvičny se zrodil v roce 2009. Objevili jsme novinku H.E.A.T. program, kterou považujeme za přelomovou v oblasti fitness. Začali jsme pak k H.E.A.T. programu hledat další vhodné doplňkové skupinové sporty. Navštívili jsme prestižní veletrhy, nabírali inspiraci v posilovnách, studiích i centrech, jak u nás, tak v zahraničí. Našli jsme spousty úžasných inspirativních příkladů a témat, které jsme pak probírali z funkční stránky a ze strany našich budoucích návštěvníků. Po tom, co jsme si jednotlivé sporty vyzkoušeli na vlastní kůži a podrobili zkoušce také trenéry z našeho tzv. zdravého jádra, jsme začali brát tuto myšlenku vážně a budování Centra nových sportů již nic nebránilo..

Současnost

V současnosti v Centru nových sportů nabízíme okolo patnácti druhů skupinových lekcí, které se pravidelně snažíme obměňovat, aby klienty stále bavily. Kromě skupinových lekcí naši klienti mohou navštěvovat posilovnu neomezenou časem, wellness zónu s infrasaunou, ladies box a crossfit zónu, přístroje Vacushape a Power plate či solária (horizontální /vertikální). To vše v moderních prostorech na ploše okolo 1 500 m2.

Vítaný je u nás každý, proto neváhejte a navštivte nás ještě dnes!
Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Tým CNS.

Video

Jak vidíte na videu, takhle nějak u nás probíhá každý den :-).