Wellness

Relaxační centrum

Naše nově vybudované relaxační centrum snese ta nejpřísnější kritéria na provedení, vybavení a estetiku. Zažijete v něm pohodovou intimní atmosféru a euforický pocit úplného uvolnění od všedních starostí.

Infrasauna

Návštěva infrasauny je velmi prospěšná nejen pro vaše zdraví, ale i psychickou pohodu. Uvolníte se, zregenerujete tělo a dobijete tělo novou energií, která vám přinese dobrou náladu a optimistický pohled na běžné starosti. Infrasauna nabízí příjemné prohřátí celého těla, uvolní svaly, prokrví pokožku a zbaví ji nečistot v podobě ucpaných pórů, pomáhá léčit akné i jiné kožní nemoci včetně suchého ekzému, kopřivky nebo lupénky. Urychluje i hojení kožních ran, odřenin či jiných drobných kožních poškození. Celkově vám pobyt v infrasauně dodá pozitivní energii a zvýší chuť do života.

  • Léčba akné i jiných kožních problémů
  • Urychluje hojení ran
  • Stimuluje imunitní systém
  • Detoxikuje tělo
  • Zbaví bolesti pohybového aparátu
  • A nemalou předností je i její vliv na mentální zdraví, zlepšení nálady a vlití optimismu do žil :-)

Horizontální a vertikální solárium

Především v podzimním a zimním období, kdy je příroda naší zeměpisné šířce skoupá na sluneční paprsky dodávající našemu tělu pravidelnou dávku vitamínu D, je návštěvníky hojně využíváno naše vertikální (stojací) solárium odpovídající nejnovějším evropským zdravotnickým normám, kde najdete nejnovější trubice s podporou tvorby kolagenu. Nabízíme tak kontrolovaný způsob, jak nezávadně dosáhnout v obdobích bez slunce zhnědnutí kůže a „dobití“ hladiny vitamínu D.

Odborně proškolený personál vám poradí a pomůže při nastavení programu opalování s ohledem na typ vaší kůže tak, aby vaše kůže zůstala zdravá.

3